MASSAAŽ

ÜLDMASSAAŽ (KLASSIKALINE)
Tõhus meetod taastamiseks või erinevate haiguste ennetamiseks. Taastab väsinud lihaseid ja parandab nende jõudlust, tugevdab sidemeid ja liigeseid ning võimaldab kõrvaldada valu ja turset.
Üldmassaaž (klassikaline), 45 min 28
Üldmassaaž (klassikaline), 1 t 32
Üldmassaaž (klassikaline), 75 min 36
Üldmassaaž (klassikaline), 1,5 t 40
MEEMASSAAŽ
See bioenergial põhinev massaaž on üks Tiibeti iidsetest massaažiliikidest. Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada “saastunud” energiat. Massaaži toimel puhastuvad energiakanalid ja energia hakkab neis jälle vabalt voolama. Massaaž parandab vereringet naha aluskihtides ja lihastes. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist. Massaaž mõjub hästi vananevale ja lõtvuvale nahale, seda toniseerides ning tugevalt trimmides.
Meemassaaž on soovitatav neile, kel on lihaspinge, külmetus, emotsionaalne stress, tselluliit ja probleemid liigestega. See massaaž ei sobi mee allergikutele.
Meemassaaž 30 min 28
Meemassaaž 45 min 32
Meemassaaž 1 t 35
SPORDIMASSAAŽ
Klassikalisest massaažist tugevam ja mõeldud eelkõige sporti harrastavale inimesele eesmärgiga parandada lihaskonna verevarustust, sidekoe elastsust, ennetada vigastusi.
Spordimassaaž, 30 min 28
Spordimassaaž, 1 t 35
Spordimassaaž, 75 min 40
Spordimassaaž, 1,5 h 44
ANTISTRESS-RELAX MASAAŽ
Lõõgastav kogu keha massaaž, 1 h
38
Antistress-relax massaaž (selg, kael, õlad), 30 min 25
AROOMIMASSAAŽ
Tänu aroomimassaažile tagastate endale meelerahu, vabanete negatiivsetest emotsioonidest (hirm, kurbus, viha), nõrgendate stressiga põhjustatud sümptomid, parandate oma enesetunnet ja meeleolu.
Aroomimassaaž, 45 min 32
Aroomimassaaž, 1 h 35
Aroomimassaaž, 1,5 h 43
Aroomimassaaž naturaalse parfüümiõliga (Teie nahk lõhnab veel mitu päeva!), 30 min 35
ANTITSELLULIIDI MASSAAŽ
Anti-tselluliidi käsimassaaži peetakse üheks väga tõhusaks massaaži tüübiks, mis on täiesti ohutu. Ta normaliseerib ainevahetust ja edendab kaalulangust, stimuleerib arengut “noorte valgud”- kollageeni ja elastiini. Mõjutab nahaaluse rasvakihi imendumist. Parima tulemuse saamiseks tuleb läbida mitu seanssi. Massaaž sobib ka rasvahoiuste ennetamiseks.
Antitsellulliidi massaaž, 1 h 35
Antitsellulliidi massaaž, 1,5 h 45
KUPUMASSAAŽ
Kupumassaaži eripäraks on kummist kuppude abil tekitatav vaakum. Vaakum parandab vedelike ringlust, selle tagajärjel vähenevad lihaspinged. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, vähendab tselluliiti ning aitab liigesprobleemide korral. Ei sobi lahtiste haavade, ekseemi, ainevahetushäirete, neeruhaiguste, veenilaiendite, südame-veresoonkonnahaiguste, kõrge vererõhu korral ning menstruatsiooni ajal.
Kupumassaaž, 1 h 35
LÜMFIMASSAAŽ
See on nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav pindmine massaaž, mis stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast. Massaaž aitab vähendada turset, parandab vereringet ja ainevahetust.
Lümfimassaaž, 1 h 35
REFLEKSIOLOOGIA (JALAMASSAAŽ)
Jalalabamassaaž aitab taastada siseorganite toimimist ja vähendada valu liigestes ja seljas, kuna jalgades on palju punkte, mis on seotud meie keha erinevate elunditega ja selgrooga.
Refleksoloogia (jala massaaž), 30 min 25
SELJAMASSAAŽ
Klassikaline selja massaaž
Seljamassaaž, 30 min 27
Seljamassaaž, 1 h 35
NÄOMASSAAŽ
Kasulik vananeva naha puhul, kus on väsinud näolihased, veetustatud nahk, armid või kortsud, aitab leevendada turset, suurendab kudede küllastumist hapnikuga, tugevdades nende toitumist.
Näomassaaž 20 min + 10 min mask 30
PEAMASSAAŽ
Lihtne, meeldiv ja väga effektiivne protseduur. Lõõgastus, otsene mõju ajutöö toimumisele, juuste ja peanaha seisundi parandamine, unetusest ja peavalust vabanemine, aitab maandada igapäevast stressi ning aitab saavutada sügavat ja rahulikku und.
Peamassaaž, 30 min 22
LASTEMASSAAŽ
Lastemassaaž, 30 min 22