Kehahooldus

KEHAHOOLDUS
Detox-programm 3 in 1, 2 h 70
Salendav pärli kehakoorimine,   30 min 25
“Väsinud jalad”,   50 min 30

 Detox-programm 3 in 1   –   see on 3-faasiline kehahooldus (mähkimine+koorimine+massaaž), mis viib toksiinid kehast välja, puhastab ja pinguldab nahka, põletab rasvu, aktiveerib kehavereringet ning tekitab lõõgastust ja heaolu. Teenus sisaldab kogu keha koorimist, mähist ja massaaži aroomiõliga. Peale protseduuri on Teie nahk pehme ja sile ning lõhnab meeldivalt. Teie organism on aga täis uut energiat. Peale protseduuri pakume taimeteed.

 “Väsinud jalad”   –   see on protseduur väsinud jalgadele, mis lõõgastab ja taastab väsinud jalgu. Peale jalavanni, mis sisaldab aroomiõlisid, tehakse relax-jalamassaaži kooriva kreemiga, mis silendab ja toidab nahka ning kantakse peale geel, mis annab jalgadele elujõudu. Peale sellist hooldust Teie jalad ei valuta ega väsi terve kuu.

TEOTERAAPIA
Ühekordne seanss , 1 h 60
5-korrane pakett, 1h x 5 250
10-korrane pakett, 1h x 10 450

Teoteraapia on eriline looduslik näohooldus, mis noorendab, silub ja toidab Teie nahka. Tigude lima sisaldab: Kollageeni, Elastiini, Allantoiin, Glükoolhapet, Proteaasi, Kitosaani ja Vitamiine A,C,E,B6,B12. Glükoolhape aitab eraldada surnud rakke ja suurendab selle elastsust. Niisutab ja toidab nahka ning stimuleerib naharakkude uuenemist. Vitamiinid vähendavad naha väsimust ja parandavad naha jumet. Kollageen ja elastiin suurendavad naha elastsust. Proteaas on ensüüm, mis on põletikuvastase toimega. Ta lõhustab valgulist mustust peptiidideks ja aminohapeteks. Allantoiin on põletikuvastase toimega, leevendab nahaärritusi, niisutab ja aitab naharakkudel uueneda. Kitosaan on koorikloomade kestadest valmistatud looduslik kiudaine. Teda on nimetatud ka kuuendaks ilu elemendiks. Teoteraapiast võib kasu olla järgmiste probleemide puhul: Pigmendilaigud, tedretäpid
Nahaprobleemid – vistrikud, akne, pooride ummistused
Nahakahjustused – armid, pigmendilaigud, põletusarmid, veninud nahk,. Kortsud ja miimilised kortsud.
Halb jume, kotid silmade all ja kuiv, venitatud nahk.
Aeg tuleb broneerida vähemalt 2 päeva ette. Protseduur kestab 1 tund. Tulemust näete juba peale esimest seanssi. Protseduuri saab korrata iga 2-3 päeva tagant. Aastas kokku 10-15 protseduuri.